LAN NAM! Era poston foton nga Dubai, Blunt dhe Real e ngacmojnë sërish: Na lage… (FOTO) – AlpeGossip
LAN NAM! Era poston foton nga Dubai, Blunt dhe Real e ngacmojnë sërish: Na lage… (FOTO)

LAN NAM! Era poston foton nga Dubai, Blunt dhe Real e ngacmojnë sërish: Na lage… (FOTO)

Në një nga tekstet e këngëve të tyre, dyshja Blunt-Real përmendnin edhe Era Istrefin.

‘Ia ha c*cën Era Istrefit’, ishte vargu i këngës që bëri shumë zhurmë. Por edhe pse vetë 24 vjeçarja nuk bëri asnjë reagim, ata sërish e nagcmojnë këngëtaren. Era sapo postoi në Instagram një foto nga Dubai ku edhe ndodhet sepse do të mbajë një koncert. Mes komenteve të shumta, dallon edhe ai i dyshes së shumëpërfolur Blunt-Real. .”Ma e sterrpikta je ti edhe Shaolinat SkuSku. Ja u ke lshu shiun hejterave qull i bone te ti nxet diell’’, i komentojnë ata këngëtares së ‘BonBon’. Por Era sërish nuk reagon.