Ermal Mamaqi poston FOTON e ëmbël. Ja çfarë janë duke bërë Ami dhe Sia… – AlpeGossip
Ermal Mamaqi poston FOTON e ëmbël. Ja çfarë janë duke bërë Ami dhe Sia…

Ermal Mamaqi poston FOTON e ëmbël. Ja çfarë janë duke bërë Ami dhe Sia…

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar ditën e sotme në rrjetet sociale një fotografi shumë të ëmbël. Aty shfaqet bashkëshortja e tij Amarda Toska së bashku me vogëlushen, Sia.

Teksa në sfond vihet re edhe një buqetë e madhe me lule, Ermali shkruan bashkëngjitur me foton: “Një lule për lulet e mia”.

Gjithashtu në foto Ami është kapur në momentin që po i jepte vajzës së saj për të pirë. E sigurisht që ardhja në jetë e Sias ia ka zbukuruar jetën çiftit të njohur të showbiz-it shqiptar, i cili ka edhe një djalë, Joelin.