Sa e ëmbël paska qenë Gigi Hadid! Jo vetëm për mamin, tani ka një urim special edhe për… (FOTO) – AlpeGossip
Sa e ëmbël paska qenë Gigi Hadid! Jo vetëm për mamin, tani ka një urim special edhe për… (FOTO)

Sa e ëmbël paska qenë Gigi Hadid! Jo vetëm për mamin, tani ka një urim special edhe për… (FOTO)

Gigi Hadid është një vajza më të ëmbla të showbizz-it dhe këtë e ka vërtetuar me postimet e saj në Instagram.

Në postimin e parë ajo ka uruar mamanë e saj, me një foto të viteve më parë kur Gigi ishte fëmijë duke shkruar: “Gëzuar ditën e nënave e mahnitshmja ime Omam të dua shumë”.

Por jo vetëm për mamanë, Gigi ka shumë dashuri edhe për teton e saj dhe këtë e ka treguar me një foto të publikuar.

“Më mungon shumë, më shumë se çdokush tjetër. Të dua Teto.”, shkruan Gigi Hadid në foton e postuar në Instastory.