Bes Kallaku shfaqet me detajin e turpshëm në publik, plas gallata në rrjet…(FOTOT) – AlpeGossip
Bes Kallaku shfaqet me detajin e turpshëm në publik, plas gallata në rrjet…(FOTOT)

Bes Kallaku shfaqet me detajin e turpshëm në publik, plas gallata në rrjet…(FOTOT)

Kur vjen fjala për humor me siguri mendja ju shkon tek aktori i humorit Bes Kallaku i cili krijon nga ato episode që edhe nëqoftëse nuk je fort në humor të bëjnë të mekesh gazit.

Në profilin e tij me pozat e ndryshme na ka treguar se ndodhet në Toskanë dhe nuk ka ngurruar të bëjë një post nga ata tipikët e stilit të tij.

Në foton e postuar shfaqet Besi dhe pas tij një statujë artistike teksa aktori shkruan: Ështe e 2-ta herë që vij, prap kshu ky?????

Kaq ka mjaftuar dhe fansat kanë shpërthyer me komente gazmore.

Shijojini…