"ASNJË FILTER"/ Majlinda Bregu publikon foton ku duket si 20 vjeç dhe ky detaj na habiti - AlpeGossip
“ASNJË FILTER”/ Majlinda Bregu publikon foton ku duket si 20 vjeç dhe ky detaj na habiti

“ASNJË FILTER”/ Majlinda Bregu publikon foton ku duket si 20 vjeç dhe ky detaj na habiti

Ish depuetetja  enjohur Majlinda Bregu komentohet gjithmonë në media për bukurin natyrale që vazhdon ta kthej në qendër të vëmendjes gjithmonë.

Së fundmi Majlinda është bërë shum aktive në rrjetin social Instagram, ku publikon foto të  ndryshme nga e përditshmja.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur thjesht dhe pa make up dhe ky detaj e bën akoma më të veçantë.

“Asnjë filter” ishte shkrimi i Majlindës krah fotos dhe ne i themi bravo për guximin.