“PSE PO BËHESH LAVIRE?” Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“PSE PO BËHESH LAVIRE?” Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“PSE PO BËHESH LAVIRE?” Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Komentet pikante që qarkojnë në pothuajse çdo profil të vipave shqiptarë janë bër tashmë pjesë e përditshmërisë.

Ashtu si çdo herë, AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre që me siguri nuk i keni vënë re.

Nga Kiara Tito tek Trejsi Sejdini, njihumi me komentet më pikante për ditën e sotme:

Kiara Tito është  mjaft aktive në Instagram ku edhe reklamlon veshje të markave të njohur por njëri prej ndjekësve i shkruan një koment jo pozitiv:

View this post on Instagram

shooting day @fashionnova

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Reperja më “in” e momentit, Tayna, ka publikuar një foto ku duket jashtëzakonisht seksi por njëri prej ndjekësve e gjykon në lidhje me veshjen:

View this post on Instagram

Currently nonchalant

A post shared by Tayna (@tayna) on

Të gjithë e njohin Trejsi Sejdinin si “Gangsterren e Elbasani” dhe në foton e fundit ajo ka pozuar si e tillë por njëri prej ndjekësve i shkruan se duket si k*rvë:

View this post on Instagram

A jeni per kalceto sot 6 me 7? @klevinhalili 🧿📷🥰

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on