FOTOT e Marilyn Monroe para se të bëhej e famshme dalin në ankand – AlpeGossip
FOTOT e Marilyn Monroe para se të bëhej e famshme dalin në ankand

FOTOT e Marilyn Monroe para se të bëhej e famshme dalin në ankand

Disa fotografi të Marilyn Monroe përpara se të bëhej e famshme kanë dalë në ankand.

Fotot janë zbuluar në koleksionin e një ish-roje sigurimi në Hollywood.

Imazhet tregojnë ikonën Marilyn duke pozuar pranë rojes Aviv Wardimon dhe besohet të jenë realizuar jashtë studios së 20th Century Fox në fund të viteve ’40.

Imazhet e tij pritet të shiten për 1000 dollarë secili në ankand