'Në festën e beqarisë të Lorit...' Sara Hoxha befason me postimin - AlpeGossip
‘Në festën e beqarisë të Lorit…’  Sara Hoxha befason me postimin

‘Në festën e beqarisë të Lorit…’ Sara Hoxha befason me postimin

Në media gumëzhiu lajmi se këtë verë në familjen Hoxha kishte dasmë.
Një mundësi ishte se do të martohej Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari dhe tjetra se të dyja mortar do të martoheshin në një ditë.

Lori ka mohuar në mënyrë kategorike lajmin se ajo dhe Sara do martoheshin në të njëjtën ditë, por nuk kundërshtoi faktin se edhe mund të kishte dasmë rreth trashëgimtareve të Top Media.

Si për të ironizuar lajmet Sara e veshur e gjitha në ‘Versace ‘ ka shkruar në postimin më të fundit:

“Duke shkuar tek festa e beqarisë së Lorit” duke shtuar një emoji me duart në kokë ku tregon se duket e befasuar nga ato që u shkruan në media.

‘S’ke faj ti jo’- ja ka kthyer me koment Lori, e cila u duk se e kishte marrë me sportivitet lajmin.