PËR PUSHIME NË BARCELONË/ Ja me kë po shoqërohet Oriola Marashi (FOTO) – AlpeGossip
PËR PUSHIME NË BARCELONË/ Ja me kë po shoqërohet Oriola Marashi (FOTO)

PËR PUSHIME NË BARCELONË/ Ja me kë po shoqërohet Oriola Marashi (FOTO)

Prej disa ditësh modelja shumë e komentuar, Oriola Marashi ndodhet me pushime në Barcelonë nga ku ka tërhequr shumë vëmendjen, sidomos me fotot e fundit.

Oriola shfaqet duke pozuar në jaht e veshur me rrobabanjo të kuqe dhe kapele.

Modelja ndodhet në shoqërinë e Beatrix Ramosajt e cila gjithashtu ka postuar foto nga jahti ku tregon trupin në super formë.

Oriola dhe Beatrix janë mikesha shumë të ngushta dhe shpeshherë shkojnë me pushime së bashku.

Përpos pushimeve, Oriola ndodhet në Barcelonë edhe për punë, për realizimin e një seti fotografik.