I HABIT TË GJITHË/ Genta Ismajli pozon krah partnerit turk, befason me pamjen pa pikë makeup-i (FOTO) – AlpeGossip
I HABIT TË GJITHË/ Genta Ismajli pozon krah partnerit turk, befason me pamjen pa pikë makeup-i (FOTO)

I HABIT TË GJITHË/ Genta Ismajli pozon krah partnerit turk, befason me pamjen pa pikë makeup-i (FOTO)

Genta Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale, me postime nga jeta e përditshme apo me poza krah partnerit turk Hysein Usta, lidhja me të cilin tashmë është konsoliduar.

Në çdo postim Gentën e shohim të kuruar në detaje, por së fundmi ka befasuar të gjithë.

Këngëtarja është shfaqur pa pikë makeupi në fotot e fundit, duke treguar se nuk e ka aspak problem këtë pjesë.

Genta shfaqet duke pozuar krah partnerit dhe çifti duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit në ambientet e shtëpisë, duke u ngrohur pranë oxhakut.