E fiksuar me të zezën?! Kush është e famshmja shqiptare e veshur më me stil këtë javë? (FOTO) – AlpeGossip
E fiksuar me të zezën?! Kush është e famshmja shqiptare e veshur më me stil këtë javë? (FOTO)

E fiksuar me të zezën?! Kush është e famshmja shqiptare e veshur më me stil këtë javë? (FOTO)

Çdo javë do të sjellim disa nga stilet më të mira të të famshmeve shqiptare, që ju të përzgjidhni një nga paraqitjet më të mira të javës.

Këtë javë sollëm 5 emra të njohur të ekranit.

E famshmja shqiptare e veshur më bukur këtë javë është…Lori Hoxha. Kohët e fundit ajo po shfaqet gjithnjë e më shumë me veshje në ngjyrë të zezë.

Veshja 140 paund duket se pati sukses për fashionisten këtë javë. Fashionsta shqiptare zgjodhi të merrte pjesë në koncertin e këngëtarit grek Notis Sfakianakis, veshur me një “jumpsuit” të zi bust, të kombinuar me rrip në bel dhe sandalet pa lidhëse. Ndërsa sandalet i përkasin firmës së njohur “Gianvito Rossi”, të cilat i gjeni për 443 dollarë. Dhe me sa duket, ky është look-u i preferuar i javës.