“DUKE BËRË DALLGË”/ E zhveshur në vaskë, Trejsi Sejdini nuk i lë aspak vend imagjinatës (FOTO) – AlpeGossip
“DUKE BËRË DALLGË”/ E zhveshur në vaskë, Trejsi Sejdini nuk i lë aspak vend imagjinatës (FOTO)

“DUKE BËRË DALLGË”/ E zhveshur në vaskë, Trejsi Sejdini nuk i lë aspak vend imagjinatës (FOTO)

Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot që publikon në rrjete sociale dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me foton e saj të fundit.

Bukuroshja ka pozuar nudo në vaskë, teksa u sigurua që të mbulonte pjesët e saj intime me shkumë.

“Duke bërë dallgë”, shkroi Trejsi krah fotos së realizuar në një dhomë hoteli.

Modelja për një kohë të gjatë jetoi në SHBA, ku u angazhua me disa projekte atje, ku ndër të tjera pozoi edhe për fotografin Fadil Berisha.