PUBLIKON VIDEON E ËMBËL/ Dj PM surprizon Sarën për ditëlindje – AlpeGossip
PUBLIKON VIDEON E ËMBËL/ Dj PM surprizon Sarën për ditëlindje

PUBLIKON VIDEON E ËMBËL/ Dj PM surprizon Sarën për ditëlindje

Sara Berisha feston sot ditëlindjen dhe në ditën e saj të veçantë nuk mungoi një urim nga Dj PM. “N’Romë jom kon, po romantik s’jam hiç. S’po di çka me shkru veç “Urime ditëlindja zemra ime e mirë”. T’i uroj krejt t’mirat e botës e ishalla sukseset nuk t’ndalen kurrë. Të dua Saraushka ime”, shkroi ai.

Videoja më e bukur/ Dj PM surprizon Sarën për ditëlindje

Jo vetëm kaq, por PM është siguruar dhe ta surprizojë blogeren. Ai i ka trokitur në derën e shtëpisë me një “pop kek” në duar. Kjo surprizë kaq modeste ka mjaftuar që Sara të emocionohet.

Videoja më e bukur/ Dj PM surprizon Sarën për ditëlindje

Ajo ka publikuar një video të këtij momenti në rrjete sociale duke shkruar: Faleminderit që gjithmonë gjen dicka për të më bërë të lumtur!