U RIKTHYEN SËRISH NË MODË/ Ja si ti kombinoni tani xhinset me bel të shkurtër – AlpeGossip
U RIKTHYEN SËRISH NË MODË/ Ja si ti kombinoni tani xhinset me bel të shkurtër

U RIKTHYEN SËRISH NË MODË/ Ja si ti kombinoni tani xhinset me bel të shkurtër

Për shumë njerëz, xhinset me shtrat të shkurtër janë thjesht një histori e largët që i përket të shkuarës. 20 vitet e fundit, vajzat kanë zgjedhur gjithmonë e më shumë prerjet e frymëzuara nga vitet 80-të, me bel të lartë, por çfarë rikthen 2021-shi?

Xhinset me bel të shkurtër u rikthyen, por si do t'i veshim tani

Prerjen e xhinseve me bel të shkurtër! Sigurisht, kjo s’do të thotë që modelet e tjera që shihni shpesh kanë dalë nga moda, por trendi i fundit ka një kombinim specifik për t’u dukur chic dhe stil në të njëjtën kohë.

Gjëja e parë që duhet të mendoni për një palë xhinse me bel të shkurtër janë xhaketat apo bluzat e gjera. Shtojini veshjes aksesorë dhe zëre se jeni gati!

1. Xhinse + Xhaketë lëkure + sandale + varëse

Xhinset me bel të shkurtër u rikthyen, por si do t'i veshim tani

2. Xhinse + bluzë+ këpucë elegantë + vathë

Xhinset me bel të shkurtër u rikthyen, por si do t'i veshim tani

3. Xhinse me bel të shkurtër + jelek + sandale

Xhinset me bel të shkurtër u rikthyen, por si do t'i veshim tani