DUA LIPA DHE ISAAC JANË NDARË/ Shikoni se çfarë bën ai për Shqipërinë (FOTO) - AlpeGossip
DUA LIPA DHE ISAAC JANË NDARË/ Shikoni se çfarë bën ai për Shqipërinë (FOTO)

DUA LIPA DHE ISAAC JANË NDARË/ Shikoni se çfarë bën ai për Shqipërinë (FOTO)

Para pak kohësh këngëtarja Dua Lipa i dha fund lidhjes disavjeçare me Isaac Carew. Ato e hoqën njëri-tjetrin dhe nga rrjetet sociale dhe më pas u bë e ditur dhe lidhja e Duas me Anwar Hadid.

Pavarsisht ndarjes, Isaac së fundmi ka treguar se ai vazhdon ta respektojë Shqipërinë dhe shqiptarët njëlloj.

Ai ka shpërndarë në Twitter foton e një shqiptareje e cila ka publikuar librin e tij të kuzhinës. Postimin në fjalë e ka shoqëruar me emojin e dy duarve, si simbol i shqiponjës. Isaac numëron fansa të shumtë në Shqipëri të cilët e mbështesin vazhdimisht në profesionin e tij.