DONI NJË TRUP SI TË AGNESA VUTHAJ? Ja ushtrimet që duhet të bëni (VIDEO) – AlpeGossip
DONI NJË TRUP SI TË AGNESA VUTHAJ? Ja ushtrimet që duhet të bëni (VIDEO)

DONI NJË TRUP SI TË AGNESA VUTHAJ? Ja ushtrimet që duhet të bëni (VIDEO)

Shumë shpesh, Agnesa Vuthaj ka ndarë me ndjekësit ushtrimet fizike që ajo bën për të pasur një trup sa më të shëndetshëm dhe më të mirë.

Ish-Missi të njëjtën gjë bëri edhe sot duke postuar një video në llogarinë e saj në Instagram, teksa ushtron me trajnerin e një palestre.

“Bëni trupin tuaj veshjen më të mirë që keni”, ka shkruar ajo.

Atëherë, nëse doni një trup kaq në formë si të Vuthajt, niseni ditën njësoj si ajo.

Ndryshe, Angesa po vazhdon të merret me projekte të ndryshme si dhe është modele për marka të ndryshme shqiptare.