Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?! Mezi i mban sytë hapur! (VIDEO) – AlpeGossip
Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?! Mezi i mban sytë hapur! (VIDEO)

Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?! Mezi i mban sytë hapur! (VIDEO)

Pas rikthimit të bujshëm me koncertin e saj në Tiranë dhe albumin e ri, këngëtarja Elvana Gjata po përgatitet për të na sjellë një tjetër projekt të ri të sajin.
Projekt i cili duket se po e lë pa gjumë. “No sleep..” (Pa gjumë) – shkruan këngëtarja në rrjetin social Instagram, teksa ka postuar një video të shkurtër duke udhëtuar dhe me sytë e përgjumur që mezi i qëndrojnë hapur.

No sleep 🎬

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Ajo ka shtuar në këtë njoftim të shkurtër një ikonë që tregon se këngëtarja është duke u marrë me xhirime. Çfarë pritet të na sjellë bukuroshja?