Anxhelina Hadërgjonaj bën një tatuazh misterioz në gjoks, por çfarë kuptimi ka (FOTO) – AlpeGossip
Anxhelina Hadërgjonaj bën një tatuazh misterioz në gjoks, por çfarë kuptimi ka (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj bën një tatuazh misterioz në gjoks, por çfarë kuptimi ka (FOTO)

Bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj ka vendosur të bëjë një ndryshim në look-un e saj, një tatuazh të ri në pjesën e gjoksit, që na duhet të themi se është mjaft i guximshëm.

Ajo e ka treguar sot në Instagram tatuazhin me tre 7-ta të kthyera në anën e kundërt, përmes një fotoje mjaft provokuese. Tatuazhi, i cili është mjaft simbolik ka ngjallur kuriozitetin e të gjitha fansave.

Ndaj ne përmes një kërkimi online mësuam se ky numër treshifror ka një kuptim shumë spiritual, dhe ka të bëjë me çlirimin nga frikërat dhe gjetjen e fuqisë së brendshme.