“PANTERA E ZEZË”/ Kjo video e publikuar nga Tayna do t’ju lërë me “gojë të hapur” – AlpeGossip
“PANTERA E ZEZË”/ Kjo video e publikuar nga Tayna do t’ju lërë me “gojë të hapur”

“PANTERA E ZEZË”/ Kjo video e publikuar nga Tayna do t’ju lërë me “gojë të hapur”

U bë e njohur me këngën “Columbiana” por tashmë Tayna nuk di të ndalet.

Fama e saj vazhdon të rritet gjithnjë e më shumë dhe e gjejmë të pranishme në çdo lajm të mediave rozë.

Reperja “u ka hequr trurin” të gjithë fansave me videon e fundit të postuar.

Ajo shfaqet mjaft lozonjare me një “jumpsuit”që i rri ngjitur pas trupit duke i theksuar format.

Duket porsi një “panterë e zezë”!