HARROJENI VESHJET MIJËRA EURO TË LORIT/ "Jumpsuit-i" i Sarës kushton aq lirë "sa do të fërkoni sytë" kur të shihni çmimin (FOTO) - AlpeGossip
HARROJENI VESHJET MIJËRA EURO TË LORIT/ “Jumpsuit-i” i Sarës kushton aq lirë “sa do të fërkoni sytë” kur të shihni çmimin (FOTO)

HARROJENI VESHJET MIJËRA EURO TË LORIT/ “Jumpsuit-i” i Sarës kushton aq lirë “sa do të fërkoni sytë” kur të shihni çmimin (FOTO)

Trashëgimtarja e “Top Channel” Sara Hoxha pas dasmës madhështore ka qenë gjithmonë në vëmendjen e mediave rozë.Ditën e djeshme ajo ka dhënë një intervist ku ka treguar detaje nga jeta private.

Sara Hoxha ka publikuar setin ku shihet më seksi se asnjë herë tjetër,duke pozuar me një “jumsuits” të zarës i cili kushtn vetëm 69.90 dollar dhe ne akoma nuk  e besojmë dot.

Jemi mësuar të shohim gjithmonë stilin e Lorit Hoxhës e cila shpenzon mijëra euro për veshjet e saj për markat më të fundit kurse Sarës i mjafton një shumë shumë e vogël dhe një markë e thjeshtë.