PREFERON MË SHUMË TAKAT/ Por Lori Hoxha sapo na tregoi radhën e atleteve në garderobën e saj – AlpeGossip
PREFERON MË SHUMË TAKAT/ Por Lori Hoxha sapo na tregoi radhën e atleteve në garderobën e saj

PREFERON MË SHUMË TAKAT/ Por Lori Hoxha sapo na tregoi radhën e atleteve në garderobën e saj

Ndonëse me stilin e treguar deri më tani i ka bindur të gjithë se është një vajzë takash që i zotëron ato me plot elegancë, me postimin e fundit në rrjetet sociale, Lori Hoxha ka treguar se në fakt në garderobën e saj nuk mungojnë dhe 100-ra atlete sportive, të të gjitha llojeve apo ngjyrave.

Lori e kq shijuar të dielën me një veshje sport në shtëpi e na ka treguar pak nga garderoba e saj.

Nëse deri tani kishit menduar se në dollapin e Lorit mbizotërojnë vetëm takat, është momenti të besoni se dhe atletet nuk mungojnë hiç dhe se në përditshmëri mbeten zgjedhja efikase dhe më e shpejtë për çdo vajzë./revistawho.com