“OBOBO…”/ Oriola poston foton me bikini dhe duket super seksi – AlpeGossip
“OBOBO…”/ Oriola poston foton me bikini dhe duket super seksi

“OBOBO…”/ Oriola poston foton me bikini dhe duket super seksi

Modelja Oriola Marashi po na fikson të gjithëve me foton e fundit që publikoi në profilin e saj në Instagram.

Me rrobabanje të bardha të veshura në trupin e saj me forma super seksi, modelja duket jashtëzakonisht shumë tunduese.

Obobobo tb” shkruan ajo. E në fakt mirë e thotë pasi na i mori mendtë me këto pozat  joshëse Oriola… ALPEgossip.al

View this post on Instagram

Obobobo tb

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on