HUMBET NË VIDEO-LOJRA/ Babai rreh për vdekje djalin e porsalindur – AlpeGossip
HUMBET NË VIDEO-LOJRA/ Babai rreh për vdekje djalin e porsalindur

HUMBET NË VIDEO-LOJRA/ Babai rreh për vdekje djalin e porsalindur

Një babai është tërbuar pasi humbi në video-lojëra dhe vrau djalin e tij.

Anthony Trice raportohet se humbi kontrollin para se të godiste për vdekjes foshnjën e porsalindur  De’Anthony Trice, në shtëpinë e tij në Louisville të premten.

Pasi e dhunoi, 26-vjeçari e mori foshnjën dhe e përplasi për tokë. Sipas mediave Trice  e mori djalin në dhomën e gjumit dhe e uli aty.

Ai shkoi në banje dhe ku u kthye vuri re se i porsalinduri ishte në gjendje të keqe dhe telefonoi policinë.

Djali u dërgua në Spitalin e Norton Children’s, ku edhe vdiq të dielën.