E TMERRSHME/ Pitoni mbyt performuesin në cirk përpara audiencës (VIDEO) – AlpeGossip
E TMERRSHME/ Pitoni mbyt performuesin në cirk përpara audiencës (VIDEO)

E TMERRSHME/ Pitoni mbyt performuesin në cirk përpara audiencës (VIDEO)

Një performues në cirk vdiq pasi një gjarpër gjigant e mbyti gjatë një shfaqje live.

Ai po performonte para audiencës në Rusi kur pitoni iu mbërthye në qafë dhe i mori frymën. Fillimisht audienca mendoi se gjithçka ishte pjesë e shfaqjes, por kuptuan të vërtetën kur burri ta pa ndjenja në tokë.

Në videon e tmerrshme shihet momenti kur gjarpri mbërthen për qafe performuesin që bie në tokë. Më pas ai shihet i shtrirë në dysheme duke kërkuar ndihmë.

Punonjësit e sigurisë arritën që ta lironin nga pitoni por ishte tepër vonë. Ai u shpall i vdekur.