PO AFRON PRANVERA/ Pesë trendet e xhaketave që do t’i shohim kudo sipas fashionistave shqiptare – AlpeGossip
PO AFRON PRANVERA/ Pesë trendet e xhaketave që do t’i shohim kudo sipas fashionistave shqiptare

PO AFRON PRANVERA/ Pesë trendet e xhaketave që do t’i shohim kudo sipas fashionistave shqiptare

E dimë që na kanë mbetur akoma disa javë dimri, por ditët me diell, na bëjnë të ëndërrojmë për veshjet e pranverës.

Duke qenë se jetojmë në Tiranë, e cila njihet për motin e saj të ndryshueshëm dhe 4 stinët brenda ditës, xhaketa përbën një pjesë integrale të veshjes sonë pranverore.

Si e tillë, ne gjithmonë i mbajmë sytë nga trendet më të mëdha të momentit.

Për vitin 2020, modelet e xhaketave do të jenë të larmishme. Nga njëra anë kemi ato lëkurë, ose ato të qëndisura me temina, nga ana tjetër kemi xhaketat klasike me dopio kopsë.

Për më tepër shih më poshtë 5 trendet që do t’i shihni kudo sipas fashionistave shqiptare.

Xhaketa e zezë lëkure

Xhaketat klasike dopio kopsë

View this post on Instagram

My fairytale kind of Sundays

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

View this post on Instagram

Black Friday come early @fashionnova 80% Sale

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

 

Xhaketat e fryra

 

View this post on Instagram

Blessed💜 @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by KIDA (@kida) on

 

Ngjyrat e ndezura

Xhaketat e qëndisura