SHUAN KURIOZITETIN/ Greta Koçi tregon pse nuk e bën publike lidhjen (FOTO) – AlpeGossip
SHUAN KURIOZITETIN/ Greta Koçi tregon pse nuk e bën publike lidhjen (FOTO)

SHUAN KURIOZITETIN/ Greta Koçi tregon pse nuk e bën publike lidhjen (FOTO)

Pavarësisht se ka në skenën shqiptare që kur ishte 16 vjeçe, Greta Koçi nuk ka treguar detaje për jetën e saj private.

Por këtë fillimit ajo vendosi që të ishte e hapur me ndjekësit në Instagram, pasi u dha mundësinë që ta pyesnin për gjithçka që ata dëshironin.

E pyetur se përse të famshmit në Shqipëri mundohen t’i mbajnë lidhjet e fshehta, Greta shkroi kështu:

“Unë nuk mund të të përgjigjem për të tjerët, por për veten po të them që s’e kam problem dhe të jesh i sigurt që kur ta kem “njeriun” e duhur në krah absolutisht do ta dini. Por kur s’kam, s’kam, s’mund ta shpik”.

Mesa duket këngëtarja është beqare, kështu që djema gati për sulm!