Adi Krasta nuk i fsheh “gafat”, i tregon të gjitha në “shesh të burrave” dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Adi Krasta nuk i fsheh “gafat”, i tregon të gjitha në “shesh të burrave” dhe… (FOTO)

Adi Krasta nuk i fsheh “gafat”, i tregon të gjitha në “shesh të burrave” dhe… (FOTO)

Skena të ngjall emocione që jo të gjithë mund ti përballojnë. Ndërkohë që të gjithë mundohen t’i fshehin të papriturat që mund të ndodhin në sy të publikut, prezantuesi Adi Krasta ka zgjedhur që edhe pse shumë kohë më vonë, të tregojë një incident që i ka ndodhur më skenë.

 

Adi ka postuar në “Instagram” një foto ku shihet i ulur këmbëkryq në skenë, me mbishkrimin: “Pas një rënie në dyshemenë e skenës”.

Kjo situatë ka ndodhur kur ne kemi qenë duke parë dhe shijuar një nga programet që ai ka prezantuar por nuk kemi arritur të kuptojmë asgjë, sepse ku ka profesionalizëm nuk ka incident që mos të tejkalohet.