Eni Koçi SFIDON temperaturat, sjell me ‘DHUNË’ pranverën (FOTO) – AlpeGossip
Eni Koçi SFIDON temperaturat, sjell me ‘DHUNË’ pranverën (FOTO)

Eni Koçi SFIDON temperaturat, sjell me ‘DHUNË’ pranverën (FOTO)

Këngëtarja Eni Koçi ka vendosur t’u shpallë luftë temperaturave të ulta në këto ditë pranvere.
Ajo është shfaqur e veshur mjaft sexy dhe si gjithmonë shumë provokuese. Me anë të këtyre pozave bie në sy qartë gjoksi i saj bombastik.

Ndërkohë Eni është duke përjetuar momente mjaft të mira në lidhejn e saj me partnerin Genc Prelvukaj. Eni ka treguar se së shpëjti do të publikojë një këngë të re.