PUBLIKON MESAZHET ME PARTNERIN/ Dojna Mema: Erdhi një burrë tek shtëpia… – AlpeGossip
PUBLIKON MESAZHET ME PARTNERIN/ Dojna Mema: Erdhi një burrë tek shtëpia…

PUBLIKON MESAZHET ME PARTNERIN/ Dojna Mema: Erdhi një burrë tek shtëpia…

Moderatorja e dashur për publikun, Dojna Mema, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Ajo ndan me ndjekësit e shumtë momente nga përditshmëria e saj dhe herë pas here edhe mendimet e saj për tema të ndryshme.

Por së fundmi, Dojna ka vendosur që të bëjë publik një bisedë të zhvilluar në “Whatssap” me partnerin e saj, Vlashent Sata. Ajo i ka bërë screenshot bisedës dhe e ka publikuar në “Instastory”.

Dojna Mema publikon mesazhet private me partnerin: Erdhi një burrë tek

Mema i tregon Satës se nuk i pëlqeu dikush që trokiti në derën e shtëpisë dhe nuk ia hapi atë.

“Erdhi një burrë tek shtëpia s’më pëlqeu, e pashë nga syri, s’ja hapa derën”, thuhet në mesazhin e dërguar nga moderatorja e njohur.

Kështu Dojna ka treguar një detaj që nuk e dinim rreth saj, duke shkruar edhe krahas fotove: “Anti social club”

Dojna Mema publikon mesazhet private me partnerin: Erdhi një burrë tek

Ndërkohë kujtojmë se Dojna është në muajin e 6 të shtatzënisë. Ajo dhe partneri i saj do bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Që pasi ndau me ndjekësit lajmin ajo nuk ka ngurruar të tregojë detaje me ta për pritjen e ëmbël.

Ndërkohë, disa javë më parë çifti kurorëzoi dashurinë në martesë në një celebrim tepër të thjeshtë dhe privat.