SUPER SEKSI/ Rihanna i mahnit të gjithë me pamjen e saj në darkën romantike me biznesmenin saudit – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Rihanna i mahnit të gjithë me pamjen e saj në darkën romantike me biznesmenin saudit

SUPER SEKSI/ Rihanna i mahnit të gjithë me pamjen e saj në darkën romantike me biznesmenin saudit

Mbretëresha e muzikës pop, Rihanna, është parë së fundmi në rrugët e New York me të dashurin e saj, Hassam Jameel në datë 15 korrik. Ajo i mahniti të gjithë me ‘look-un’ dhe veshjen e saj, me një fustan të zi i cili i shfaqte këmbët e tonifikuara.

Rihanna dhe biznesmesni saudit e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre shumë private dhe nuk janë parë shpesh në publik. Fotot e dyshes janë shumë të rralla, pasi ata janë kujdesur t’i shpëtojnë syrit të paparacëve kudo.

Kujtojmë se çifti është në një marrëdhënie me njëri-tjetrin që prej verës së vitit 2017