PETALE DHE QIRINJË NË HOTEL/ Enca zbulon personin që e suprizojë (FOTO) – AlpeGossip
PETALE DHE QIRINJË NË HOTEL/ Enca zbulon personin që e suprizojë (FOTO)

PETALE DHE QIRINJË NË HOTEL/ Enca zbulon personin që e suprizojë (FOTO)

Petale trëndafilash dhe qirinj në një dhomë hoteli, Enca tregon kush ia bëri surprizën
Enca Haxhia zgjodhi që këtë vit ta festonte 23 në Paris ,ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme bashkë me motrën.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka marrë surpriza të ndryshme dhe këto i ka postuar edhe në rrjetin social Instagram.

Ajo është surprizuar kur sapo ka hyrë në dhomën e hotelit, pasi në tokë ishin të vendosur qirinj, petale me lule dhe në shtrat kishte shampanjë. Ndjekësit menjëherë kanë aluduar se pas kësaj fshihet një mashkull por Enca është treguar e zgjuar duke bërë tag motrën.

“Kam motrën më fantastike në botë”  shkruan këngëtarja në videon e publikuar.