ISHIN BASHKË DUBAI? Arta Nitaj rrëfen si qëndron e vërteta me Romeo Veshajn: Thjesht kemi bërë… – AlpeGossip
ISHIN BASHKË DUBAI? Arta Nitaj rrëfen si qëndron e vërteta me Romeo Veshajn: Thjesht kemi bërë…

ISHIN BASHKË DUBAI? Arta Nitaj rrëfen si qëndron e vërteta me Romeo Veshajn: Thjesht kemi bërë…

Në rrjet kanë qarkulluar së fundmi disa lajme se Arta Nitaj dhe Romeo Veshaj kanë qenë bashkë në Dubai.

Shkak për këtë aludime janë bërë disa fotografi nga i njëjti vend, por si qëndron e vërteta? Në një intervistë për “Prive”, Arta ka treguar se Romeon nuk e ka takuar kurrë dhe se për më tepër, ajo është në një lidhje dashurie.

“Një nga figurat publike shqiptare që nuk e njoh nga afër dhe nuk e kam takuar kurrë është Romeo. Thjesht kemi bërë foto në të njëjtin vend, tek restoranti “Namos”. Për Vitin e ri Romeo s’ka qenë në Dubai, pra nuk kemi festuar bashkë. Kam Romeon tim, unë Zhulieta”, është shprehur modelja.

Ishin bashkë në Dubai? Arta Nitaj rrëfen si qëndron e