“KËTË TË HËNË KEMI…”/ Detaje të reja nga filmi i Luizit dhe Oltës… – AlpeGossip
“KËTË TË HËNË KEMI…”/ Detaje të reja nga filmi i Luizit dhe Oltës…

“KËTË TË HËNË KEMI…”/ Detaje të reja nga filmi i Luizit dhe Oltës…

Duket se kemi detaje të reja rreth filmit ku luan Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Faqja zyrtare në Instagram e “Big Brother VIP Albania” ka bublikuar një stiry, ku shkruhet “Këtë të hënë kemi diçka për t’ju thënë”, dhe duket se ka lidhje me filmin, pasi përkon edhe logoja e “TopChannel Film” më sipër.

Mbase të hënën do kemi mundësi të njihemi me kastin ose me trailerin e filmit të shumëpërfolur.

"Këtë të hënë kemi diçka për t'iu

Deri më tnai dihet se filmi do të titullohet “Në kuadër të dashurisë“, ku siç duket janë frymëzuar nga frazat e përdorura në Big Brother Vip”. Në baner ishte dhe një përshkrim i filmit ku mësohej se do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.

Do të jetë një histori e vërtetë dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetën e dy njerëzve, dy familjeve të tyre në një komedi romantike që do t’u bëjë të qeshni, të qani dhe të dilni nga kinemaja të frymëzuar”-thuhej në përshkrimin e filmit.