VESHJET E DIMRIT/ Ky është elementi i rëndësishëm që nuk duhet të mungojë këtë stinë (FOTOT) – AlpeGossip
VESHJET E DIMRIT/ Ky është elementi i rëndësishëm që nuk duhet të mungojë këtë stinë (FOTOT)

VESHJET E DIMRIT/ Ky është elementi i rëndësishëm që nuk duhet të mungojë këtë stinë (FOTOT)

Nëse ka diçka që nuk do të dalë kurrë nga moda është printi i leopardit. Falë ikonave të modës si Alexa Chung, Kate Moss, etj, një rregull i pashkruar thotë se në garderobën e secilës prej nesh nuk duhet të mungojë një pallto/xhaketë/pellush/triko me një print të tillë.

Elementi i vetëm që s'duhet t'ju mungojë në dollap

Nuk ka rëndësi ç’keni veshur poshtë nëse sipër vishni një pellush a pallto me print leopardi. Do të dukeni e veshur shtrenjtë, chic dhe zor se mund të mos kthejnë kokën kur kaloni nëpër rrugët e qytetit.

Elementi i vetëm që s'duhet t'ju mungojë në dollap

Vjeshta dhe dimri kërkojnë blerje të zgjuara, prandaj hidhini një sy para se të vendosni.

Elementi i vetëm që s'duhet t'ju mungojë në dollap

Elementi i vetëm që s'duhet t'ju mungojë në dollap

Elementi i vetëm që s'duhet t'ju mungojë në dollap

Elementi i vetëm që s'duhet t'ju mungojë në dollap

Burimi: Who What Wear