Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Encës dhe Dua Lipa-s nga fëmijëria deri më tani (VIDEO) – AlpeGossip
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Encës dhe Dua Lipa-s nga fëmijëria deri më tani (VIDEO)

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Encës dhe Dua Lipa-s nga fëmijëria deri më tani (VIDEO)

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për dy këngëtare mjaft të dashura për publikun por njëkohësisht shumë të suksesshme, Dua Lipan dhe fenomenin, Enca. Shpesh herë shohim yjet e Holliwood-it si kanë qenë të vegjël dhe themi se kanë ndryshuar shumë, sidomos në kohët e sotme ku kirurgjia plastike është shtuar tej mase. Vlen të thuhet se tiparet e një femije nuk mund të ndryshojnë shumë kur rritet por përsëri ndryshimi ndodh. Këtë herë në videon më poshtë në minutën 20:36 jemi kthyer në kohën kur Ruensa dhe Dua ishin fëmijë. Ndryshim i madh? Shihni insertin dhe do habiteni e mahniteni./intv.al/