Sinan Hoxha hap zemrën dhe tregon mendimet e “fshehta” për nusen e tij – AlpeGossip
Sinan Hoxha hap zemrën dhe tregon mendimet e “fshehta” për nusen e tij

Sinan Hoxha hap zemrën dhe tregon mendimet e “fshehta” për nusen e tij

Këngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha ka treguar disa momente nga njohja e tij me bashkëshorten Andrra Destani.
Ata janë një nga çiftet më të njohura në showbizz dhe interesi për t’a është i lartë. I ftuar në emisionin “Rudina”, Sinani është shprehur se në momentin e parë që ka parë Andrrën ka qenë dashuri me shikim të parë.

“O Zot sikur të ishte gruaja ime kjo mendimi i parë në çastin e parë që kam parë Andrrën, dashuri me shikim të parë,”-theksoi këngëtari i njohur.