Nusja e Jozefina Topallit bëhet nostalgjike dhe hap arkivat e fëmijërisë. Ja si dukej ajo (FOTO) - AlpeGossip
Nusja e Jozefina Topallit bëhet nostalgjike dhe hap arkivat e fëmijërisë. Ja si dukej ajo (FOTO)

Nusja e Jozefina Topallit bëhet nostalgjike dhe hap arkivat e fëmijërisë. Ja si dukej ajo (FOTO)

Modelja dhe moderatorja e njohur Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kthyer një nga figurat më të komentuara të ekranit shqiptar për shkak të emisioneve që drejton, angazhimit në aktrim dhe shpesh për bukurinë e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një fotografi nga fëmijëria e saj.

Me anë të kësaj fotoje Eva ndër të tjera ka treguar dhe dashurinë e madhe për kafshët, një përkujdesje që dhe sot e ka mjaft të theksuar.

Ajo shfaqet me një qen të vogël në dorë.

‘Piku. qeni i 24 që merrja në shtëpi derisa t’i gjeja një familje përsëmbari’ ka shkruar Eva në postimin e saj. /albeu.com/