“MENDOJ SE JE E LIDHUR ME…”/ Sindi i shuan kureshtjen ndjekësve: Është një… (FOTO) – AlpeGossip
“MENDOJ SE JE E LIDHUR ME…”/ Sindi i shuan kureshtjen ndjekësve: Është një… (FOTO)

“MENDOJ SE JE E LIDHUR ME…”/ Sindi i shuan kureshtjen ndjekësve: Është një… (FOTO)

Teksa ishte e ftuar në “Trotuar” në emisionin “E Diell”, Sindi Loci, vendosi që për herë të parë të fliste për jetën e saj private. Ajo zbuloi se kishte nisur një lidhje, por preferoi që lidhje, por preferoi që të mos jepte detaje të tjera.

E tashmë fansat e saj janë bërë shumë kuriozë që të dinë se kush është i dashuri i ish-konkurrentes së “Për’puthen”. Madje ata mendojnë se bëhet fjalë për ndonjë ish-konkurrent të programit.

“Mendoj se je e lidhur me...”/ Sindi i shuan kureshtjen

Një ndjekës i ka shkruar se mendon se është e lidhur me një nga ish-konkurrentët, por Sindi ka vendosur që ta fshijë emrin e tij. E më pas i përgjigjet se nuk është aspak ashtu.

“Jo absolutisht jo, është një mik shumë i mirë dhe asgjë më tepër”, i përgjigjet Sindi ndjekësit.

Nga ana tjetër, dikush e ka pyetur nëse ka kontakte me Blerimin dhe ajo i është përgjigjur: “Sigurisht që po, kam vlerësim maksimal për të. Ka shumë askete të karakterit të tij që dua ti kem edhe unë”.

“Mendoj se je e lidhur me...”/ Sindi i shuan kureshtjen