Kush është bukuroshja nga Librazhdi që po sfidon modelet angleze (FOTO) – AlpeGossip
Kush është bukuroshja nga Librazhdi që po sfidon modelet angleze (FOTO)

Kush është bukuroshja nga Librazhdi që po sfidon modelet angleze (FOTO)

Nuk e ka penguar të qenurit emigrante, përkundrazi, një vajzë nga Librazhdi po sfidon konkurentet e saj modele angleze, në industrinë e modës.
Ajo quhet Kelsey Febela Martini, or mbiemri i saj është Blloshmi, fisi më me kredibilitet në këtë qytet.

Bukuroshja shqiptare po çmend kompanitë e modës dhe industrinë e veshjeve angleze.

Sipas “Lajm-Shqip”, ajo është modelja shqiptare më e kërkuar në ishullin skandinav dhe vlerësohet për një bukuri të rrallë.

Bukuroshja, Blloshmi, është duke u kontraktuar nga disa kompani prestigjoze të veshjeve për rolin e modeles në reklamimin e produkteve të tyre.

Mësohët se Kelsey ka gjithashru një audience të madhe fansash në jetën reale, por dhe në profilin e saj në rrjetet sociale.