ARRESTOHET ILIR SHAQIRI? Foto që po bën xhiron e rrjetit – AlpeGossip
ARRESTOHET ILIR SHAQIRI? Foto që po bën xhiron e rrjetit

ARRESTOHET ILIR SHAQIRI? Foto që po bën xhiron e rrjetit

Pas fitores së “Big Brother VIP”, balerini i njohur, Ilir Shaqiri është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai duket se së fundmi po qëndron më shumë në vendlindje se në Itali ku është shpërngulur prej vitesh dhe ka zhvilluar karrierën.

Mirëpo, pak orë më parë, balerini i ka befasuar të gjithë me një foto të publikuar në Instastory, ku shfaqet me disa policë dhe tregon se ia ka hedhur më një foto.

“Kur vijë me të arrestu dhe ja hudh me 1 foto”, ka shkruar Iliri, duke lënë të kuptohet se është një shaka.

Kujtojmë që balerini prej disa ditësh po përflitet se do të shfaqet në një spektakël vallëzimi në Shqipëri dhe do të jetë pjesë e jurisë.