1 VJETORI I ATARËS/ Orinda dhe Turi i dedikojnë fjalët më të ëmbla – AlpeGossip
1 VJETORI I ATARËS/ Orinda dhe Turi i dedikojnë fjalët më të ëmbla

1 VJETORI I ATARËS/ Orinda dhe Turi i dedikojnë fjalët më të ëmbla

Një vit më parë Orinda dhe Turi u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një vajzë të cilës i vendosën emrin Atara.

1 vjetori i Atarës/ Orinda dhe Turi i dedikojnë fjalët më

Ditën e sotme vogëlushja feston 1 vjetorin dhe prindërit i kanë dedikuar fjalët më të ndjera. “Faleminderit Perëndi për mrekullinë Atara”, ka shkruar Orinda krahas disa fotove me të bijën.

Nga ana tjetër Turi ka publikuar një video me Atarën duke shkruar: Kur rriten, nuk kanë qejf t’i nxjerrësh në kamera. Edhe 100 goca babit

1 vjetori i Atarës/ Orinda dhe Turi i dedikojnë fjalët më

1 vjetori i Atarës/ Orinda dhe Turi i dedikojnë fjalët më