HITI MË I RI/ “Kalon” vjen nga Lumi B dhe Dafina Zeqiri… (VIDEO) – AlpeGossip
HITI MË I RI/ “Kalon” vjen nga Lumi B dhe Dafina Zeqiri… (VIDEO)

HITI MË I RI/ “Kalon” vjen nga Lumi B dhe Dafina Zeqiri… (VIDEO)

 

E një e tillë sapo është lansuar nga dy artistët shumë të dashur për publikun.

Bëhet fjalë për Lumi B dhe Dafina Zeqirin, të cilët publikuan këngën “Kalon”, të shoqëruar edhe me videoklip.

Në klipin e këngës Dafina vjen sensuale, ndërsa kënga pritet të jetë hit.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Kalon”, kënga më e re nga Dafina Zeqiri dhe Lumi B.