Mbajti zi për Adelën, Bjordi rikthehet në rrjete sociale dhe paralajmëron… (FOTO) – AlpeGossip
Mbajti zi për Adelën, Bjordi rikthehet në rrjete sociale dhe paralajmëron… (FOTO)

Mbajti zi për Adelën, Bjordi rikthehet në rrjete sociale dhe paralajmëron… (FOTO)

Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina.

Ama ajo akoma mbetet aty, brengë në zemrën e tyre që akoma e duan.

Ndër këta është dhe ish-i dashuri i saj Bjordi Mezini, regjisori dhe ish-banori i Big Brother.

Bjordi prej disa muajsh nuk ka qenë aktin në rrjetet sociale dhe postimi i vetëm që ka bërë që nga vdekja e Adelës ka qenë një video në fund të nëntorit.

Por pikërisht sot ai nëpërmjet një fotoje në Instastory paralajmëron rikthimin e grupit “West Side Family” në skenë, e që për fansat e këtij grupi do të jetë një lajm i madh.