Kastron e merr malli për Bleonën. Publikon FOTON para se ti qepte… – AlpeGossip
Kastron e merr malli për Bleonën. Publikon FOTON para se ti qepte…

Kastron e merr malli për Bleonën. Publikon FOTON para se ti qepte…

Kastro Zizo ka publikuar një foto të rrallë me Bleona Qeretin. Në foton e postuar këngëtarja shqiptare i është hedhur në krah kantautorit të njohur

E nëpërmjet këtij imazhi ata e kanë dëshmuar, se kanë një miqësi shumë të afërt me njëri-tjetrin. Kjo nuk është hera e parë, që Bleona dhe Kastro shihen bashkë.

Ju kujtjomë se Bleona së fundmi ishte emri më i komentuar në media shkak i zhveshjes së tepruar teksa parakalonte në ceremoninë ‘Oscars’.