ÇMIME TË ”ÇMENDURA”/ Ja sa kushton kjo veshje e Era Istrefit (FOTO) – AlpeGossip
ÇMIME TË ”ÇMENDURA”/ Ja sa kushton kjo veshje e Era Istrefit (FOTO)

ÇMIME TË ”ÇMENDURA”/ Ja sa kushton kjo veshje e Era Istrefit (FOTO)

Era Istrefi është një nga këtëngëtaret shqiptare më të suksesshme e cila gëzon dhe një famë ndërkombëtare. Këngëtarja njihet për projektet e saj gjithnjë të suksesshme por gjithashtu dhe për jetën luksoze që ajo bën.

Bukuroshja jo më kot flitet dhe është në qendër të vëmendjes për jetën luksoze pasi vetëm një veshje e saj e ”thjeshtë” kushton 3086€. Sipas faqes What they wearin, bikini i saj trupor kushton 136€, syzet 100€ ndërsa çanta Chanel kushton plotë 2850€.

Heh! Un do kisha bërë 3 muaj pushime në jug!

/AlpeGossip.al