Pas NDARJES me Majkun/ Majlinda nuk nguron të shafqet më provokuese (FOTO) – AlpeGossip
Pas NDARJES me Majkun/ Majlinda nuk nguron të shafqet më provokuese (FOTO)

Pas NDARJES me Majkun/ Majlinda nuk nguron të shafqet më provokuese (FOTO)

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Majlinda Zeka e cila shumë shpesh gjendet në qendër të vëmendjes.

Ajo së fundi ka publikuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese veshur me një bluzë të bardh dhe pantallona të ngushtë. Majlinda pas ndarjes me reperin Majk ajo po merret me rritjen e djalit dhe deri më tash po duket një nënë shembullore.

💚

A post shared by Majlinda Zeka (@majlindazeka1) on