Sakrifica për dashurinë: Almeda Abazi e lodhur në aeroport teksa kthehet tek Tolgahan (VIDEO) – AlpeGossip
Sakrifica për dashurinë: Almeda Abazi e lodhur në aeroport teksa kthehet tek Tolgahan (VIDEO)

Sakrifica për dashurinë: Almeda Abazi e lodhur në aeroport teksa kthehet tek Tolgahan (VIDEO)

Çfarë jeni të gatshëm të sakrifikoni për dashurinë? Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi, ka treguar një nga sakrificat e saj për bashkëshortin, aktorin turk Tolgahan Sayışman.

Ndërsa dje ishte në krye të detyrës, duke moderuar spektaklin “Dancing With the Stars”, mëngjesin e sotëm ajo është nisur drejt Turqisë.

Almeda ndau një video duke pritur në Aeroportin e Rinasit, që avioni të niset.

Në video shkruan: “Kaq e lodhur dhe e përgjumur. I urrej vonesat”.