SA SHUMË QËNKA RRITUR/ Shikoni si duket tani vajza e Stines (FOTO) – AlpeGossip
SA SHUMË QËNKA RRITUR/ Shikoni si duket tani vajza e Stines (FOTO)

SA SHUMË QËNKA RRITUR/ Shikoni si duket tani vajza e Stines (FOTO)

Jeta private e Stines ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes e sidomos pas ndarjes nga Graciela me të cilën ka një vajzë, Estian. Stine kalon shumë kohë me vajzën dhe i është përkushtuar plotësisht.

 

Që nga hera e fundit që e kemi parë Estian ajo qenka rritur shumë e këtë e pamë në videon e fundit të postuar nga këngëtari.

Vogëlushja i tregon të atit se e ka pickuar mushkonja ndërsa Stine shkruan: “Me princeshen e babit t’vet”.

Stine vazhdon të jetë shumë aktiv edhe me projekte muzikore e së fundmi publikoi këngën e tij më të re “Per inati” në bashkëpunim me GBMC.