Bebe Rexha na “tërboi” me të pasmet bombastike, e lagur, me TANGA dhe i shkruan këtë gjë Malumës (FOTO/ VIDEO) – AlpeGossip
Bebe Rexha na “tërboi” me të pasmet bombastike, e lagur, me TANGA dhe i shkruan këtë gjë Malumës (FOTO/ VIDEO)

Bebe Rexha na “tërboi” me të pasmet bombastike, e lagur, me TANGA dhe i shkruan këtë gjë Malumës (FOTO/ VIDEO)

Na çmendi të gjithëve, por me siguri edhe këngëtarin kolumbian Maluma!

Bebe Rexha është padiskutim një nga yjet e momentit në muzikën botërore dhe faktet flasin vetë pasi ajo po kryeson listat botërore me hitet e saj. Ajo është vazhdimisht e angazhuar me koncerte dhe performanca të ndryshme dhe sigurisht që kohën e lirë sigurohet ta kalojë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Këngëtarja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente relaksi teksa shfaqet duke dalë nga një pishinë dhe vëmendjen e marrin të pasmet e saj ndërkohë që kishte veshur një body të zi TANGA.
Ajo është përfolur shpesh para shumë kohësh për një marrëdhënie më shumë se sa shoqërore me Malumën dhe kjo për faktin se i kanë lënë shumë komente njëri-tjetrit në rrjetet sociale duke shprehur simpatinë shoqërore ose profesionale.

Dhe këtë gjë e ka bërë sërish Bebe para disa ditësh ku i komentoi Malumës në një foto që këngëtari kolumbian ka postuar së fundmi duke i treguar mbështetjen e saj me anë të një emoji.