Pas këngës me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi “e burgosur” (FOTO) – AlpeGossip
Pas këngës me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi “e burgosur” (FOTO)

Pas këngës me Will Smith dhe Nicky Jam, Era Istrefi “e burgosur” (FOTO)

Ndërkohë që po shijon suksesin e “Live it up” Era Istrefi po përgatitet të nxjerrë këngën e saj më të re. Para disa orësh ajo ka treguar me anë të një postimi në Instagram se me datë 8 qershor do të publikojë projektin e ri “Prisoner”.

“A jeni gati për projektin tim të ri”? – ka shkruar këngëtarja në videon e shkurtër të postuar.

Ajo sapo ka publikuar dhe bashkëpunimin me këngëtarët e famshëm Will Smith dhe Nicky Jam, e cila do të jetë kënga e Botërorit 2018.